Možná se to nemusí zdát jako tolik zásadní věc, ale pravdou je, že základem interiéru je světlo a jeho regulace. Pokud je v místnosti málo světla, většinou se jedná o méně příjemné místo, místnosti se zdají být opticky menší a vzduch méně čerstvý. Jiné prostory jsou naopak natolik prosvětlené, že byste občas potřebovali světlo regulovat a v klidu se podívat na televizi nebo pracovat na počítači bez sluníčka v monitoru. To vše pro vás zvládneme zařídit, a to pomocí nejlepších rolet české výroby!

stínění dle možností

Látkové rolety na míru dokáží upravit interiér až k nepoznání. Kromě utlumení pronikajícího světla vypadají skutečně skvěle. K dispozici je opravdu obsáhlý vzorník látek, a to těch nejrůznějších barev i vzorů. Můžete tak volit nejen podle svého vkusu, ale také podle nábytku, vybrané výmalby či nejrůznějších dekorací. Volit můžete decentní šedé či kávové odstíny, ale interiér může hrát i barvami, zkrátka tak, abyste se cítili skutečně skvěle.

Tento typ rolet se hodí nejen do obývacího pokoje, ale uplatnění najde v místnostech od kuchyně, přes pracovnu až po dětský pokojíček. Díky tomu, že výroba probíhá i na míru, můžete být v klidu a nemusíte mít obavy, že budete muset cokoli upravovat či zastřihávat. Postaráme se i o odbornou a především precizní montáž, aby vše správně drželo a fungovalo. Existuje také několik možností, jak rolety ovládat. Nejběžnějším řešením je klasický řetízek, jaký známe od běžných rolet či žaluzií, další variantou je elektrické ovládání, které je stále modernější a vůbec nejmodernější ovládání je přes mobilní aplikaci, díky čemuž můžete ovládat tyto produkty v rámci chytré domácnosti.

barevné látky

Buďte kreativní, nebojte se barviček, nejrůznějších vzorů a zajímavých kombinací – život je pak hned veselejší, i když přijde den se špatnou náladou. Vybírejte i z různých rámů podle toho, který se k vám bude nejlépe hodit.