V tomto prazvláštním světě existuje nespočet záhad, na které mnozí z vás ještě neznají odpověď. Přiblížit se k odhalení jedné z nich ovšem můžete i bez toho, abyste nad ní uvažovali několik let. Úniková hra Pardubice vám ukáže nový rozměr zábavy, kdy se s ní vydáte na cestu za vyřešením hádanky, kterou budete chtít rozlousknout za každou cenu.
Na hru o únik budete mít 75 minut, během kterých sami zjistíte, jak na tom s vašimi znalostmi stojíte. Zapojíte nejen vaše logické myšlení, ale i smysl pro detail, který by vám zejména u exit game neměl scházet.silueta detektiva

Dvě hry a dvě záhady

V Enigma escape si můžete vyzkoušet zahrát hry, jakými jsou Samara nebo Dvojitý agent. Obě jsou plné záhad, schovaných kódů a samozřejmě i indicií, díky kterým si s nimi snadno poradíte.

  1. Samara vás vtáhne do děje hororového snímku Kruh, který je jejím volným pokračováním a opět v něm bude hrát hlavní roli záhadná kazeta. Ta se šíří mezi lidmi a zanechává za sebou mnoho mrtvých. Vaším úkolem bude zjistit, proč tomu tak je a zabránit přibývání dalších obětí.
  2. Ve hře Dvojitý agent vás potrápí záhada ohledně ztraceného agenta. Vy se ocitnete taktéž v roli detektiva, který bude pátrat po zmizení svého kolegy a odhalení dalších tajemství. Tato hra vás vtáhne do děje nejen díky svému napínavému průběhu, ale i množství otazníků, které budou viset ve vzduchu.

pomůcky detektiva

Na hru nesmíte být sami

Žádná správná zábava se neobejde bez party blízkých přátel nebo rodiny. Sestavte si tedy tým, se kterým budete pátrat po stopách ty největší záhady, jakou jste v životě mohli odhalit. V místnosti budete mít dostatek nápověd. Usnadní vám hledání správné odpovědi a vy se díky nim a samozřejmě i pomocí vlastních schopností dopracujete k úspěšnému finále.
Bavte se tak, jak je to aktuálně „in“ a nenechte si ujít příležitost uzavřít se v místnosti plné tajemných otázek.