Lidé se začínají zajímat o investice
Vzhledem ke zhoršující se situaci s penězi v ČR lidé čím dál více shánějí různé možnosti, jak ochránit svoje peníze. Inflace neustále roste a je zatím na historickém maximu, a to se nikomu nelíbí. Přicházet o své peníze nechce nikdo, a logicky všichni, kdo mají nějaké peníze k dispozici, se snaží je rozumně investovat tak, aby jejich hodnota neklesala, a nejlépe aby ještě vydělaly nějaké peníze navíc.

ostrov chorvatsko

Tou investicí jsou nemovitosti
Dlouhodobě velmi žádanou investici jsou nemovitosti. Řada lidí si. Posledních deseti letech zvládla vzít hypotéku na nemovitost, kterou pronajímají, a mají tak hezký pasivní příjem. Pokud jste tuto možnost neměli a nyní máte k dispozici peníze, které chcete investovat, může pro vás být zajímavou nabídkou prodej domu v Chorvatsku Najadranu.cz
. Dlouhodobě se zabýváme prodejem nemovitostí na Jadranu, a pomáháme lidem splnit si sny o nemovitosti přímo u moře.

Spolupracujeme s firmou, která nemovitosti staví, a prodáváme jednotlivé apartmány v apartmánových domech. Staví se kousek od moře, takže od pláže vás dělí zpravidla jen pár kroků. Ceny se pohybují od zhruba 2000 Eur za m2, takže pokud chcete investovat, tak právě tady. Protože získáte nemovitost, kterou můžete pronajímat, a navíc proč se sem nepřestěhovat trvale, nebo tu netrávit dovolenou?

apartmány u moře

Čeká vás

  • 60-80 m2 plně vybavených apartmánů
  • Wifi, anténa, klimatizace a rolety
  • Výhled a moře

Prodáváme již hotové apartmány, ale i ty, které se teprve realizují. Cokoliv si přejete vědět, to vám rádi zodpovíme. Provedeme vás celým procesem prodeje od prohlídek až po předání klíčů. Zařídíme vám i právní zastoupení, a vy se nemusíte o nic starat. Investujte své peníze do nemovitosti, která vám může vydělat další. Pasivní příjem v podobě nájmu nemovitosti je skvělý způsob, jak se zajistit například do důchodu.