Sehnat krabice, přemýšlet co a kam zabalit tak, abyste to zase lehce našli a hlavně, aby se to cestou nerozbilo. A to není všechno. Navíc musíte řešit kam s nábytkem a spotřebiči a sehnat dostatečně velké auto, do kterého tohle všechno narvete. A nejlépe to mít všechno z krku co nejrychleji.

Stěhování je zkrátka stále velkým strašákem pro spoustu z nás. Až během balení věcí najednou zjistíte, kolik jich vlastně máte a přemýšlíte, jak se to sem vůbec mohlo všechno vejít… Při stěhování je důležité postupovat systematicky. Zkuste ho vnímat jako praktickou věc, jak si věci konečně uspořádat. Můžete si je znovu utřídit a vyhodit nebo darovat ty, které v zákoutí skříně ležely nehnutě několik let. Nezapomeňte si všechny krabice nadepsat zboku, ne shora.

Krabice nadepisujte zboku

Nápisy pro vás pak budou lépe viditelné hlavně v případě, kdy budete krabice skládat na sebe. Veškeré křehké věci si zabalte do novin nebo bublinkových fólií. Buďte kreativní i během balení. Na skleničky vám třeba mohou posloužit i vaše ponožky, nebo svetry.

Stěhování na vlastní pěst se nevyplácí

Většina lidí stěhování řeší sami, což se nemusí vyplatit. Nakonec se vám to může pekelně vymstít, protože na to prostě nemusíte stačit. Přitom si stačí vybrat tu správnou firmu a všechno můžete pustit k vodě. Objednat si stěhováky se prostě vyplatí v každém směru.

Berte to jako příležitost si uspořádat šatník

Většinou lidi odradí cena stěhování, která bývá vysoká. Musíte zaplatit nejen lidi, ale také dodávku a naftu. Pokud ovšem hledáte stěhování v Praze, jste na správném místě. Firma Odnesto nabízí profesionální služby za ty nejnižší ceny. Na trhu působí už pěknou řádku let a maá za sebou nespočet spokojených klientů. Nakonec zjistíte, že stěhování nemusí být až taková dřina když víte, že za sebou máte tým profíků, na které se opravdu můžete spolehnout.