Pokud se vám zdá, že máte doma málo kabelek a ráda byste do své sbírky přidala další, určitě to není velký problém, tedy pokud máte peníze. I když ani ty často nejsou potřeba. I mezi levnějšími modely je dnes možné si vybrat kvalitní typ, který vás ve všech ohledech dokáže zaujmout. Chce to však jen vědět kde nakupovat. Nemusíte procházet pracně všechny nejbližší butiky, klidně můžete sednout i k počítači a podívat se na nabídku kabelek na internetu. Ať už si zvolíte první nebo druhou možnost, měla byste vědět, co přesně od nové kabelky očekáváte.

dvě modré kabelky

Vzhled

Stejně jako u jiných módních prvků, i u kabelek v první řadě záleží na jejich vzhledu. Zvolte si design, který se vám bude líbit, ale zároveň bude pasovat k vašemu šatstvu. Stejně jako šperky, tak i kabelka by měla ladit s oblečením. A to jak po designové stránce, tak i co se týče barvy. Není nic horšího než si pořídit kabelku, která sice samostatně u módní policie bez problémů obstojí, ale v kombinaci s vašim šatníkem bude vypadat trochu nepatřičně.
kabelka na předloktí

Velikost

Na velikosti samozřejmě záleží, alespoň u kabelek to rozhodně platí. Pokud s sebou běžně netaháte milion věcí, nejspíše vám bude stačit menší typ kabelky, ale v případě, že do kabelky ukládáte pomalu i nákup, určitě by vaše volba měla padnout na větší a objemnější typ. Dobré je, že velikost jako taková nemá příliš vliv na konečné ceně, takže se nemusíte se příliš upejpat a zvolit si i větší model.

Materiál

Velikost se na celkové ceně příliš neodráží, ale materiál ano. Pokud si přejete pořídit si opravdovou kvalitu, budete se muset smířit s tím, že to bude něco stát. Nemáte-li peněz na rozdávání, klidně můžete sáhnout i po koženkové kabelce, které nejsou ani zdaleka tak drahé jako ty z pravé kůže a zároveň jsou od nich nerozeznatelné. Navíc se koženka daleko lépe opečovává, což je další plus. Kůže na druhou stranu zase dlouho vydrží.