Jestliže vám někdo bude tvrdit, že vám zaručeně zlepší erekci ten a ten přípravek, a že třeba Viagra na dobírku stoprocentně zabere a vyřeší problém, pak se mějte na pozoru. Mnohem prozřetelnější je být skromní a netvrdit něco, co není zcela pravdivé, raději přiznejte, že tato problematika je natolik složitá, že to není jen o polknutí jedné zázračné tabletky. Co by vám tedy mohlo, i když bez stoprocentní záruky, zlepšit chuť na sex a erekci?

Láska – láska je dnes hodně zprofanovaný výraz a jsou jisté živly, které se snaží ji diskreditovat, zesměšnit a snížit její univerzální platnost. Bez ní však nemůže fungovat vůbec nic a v partnerství to platí dvojnásob. Chcete-li si zlepšit libido i erekci, udržujte váš vztah na co nejvyšších mravních principech, láska totiž nemá žádné hranice a dokáže si poradit se vším.

partnerská láska

Prostředí – dbejte o to, aby vaše ložnice byla vhodně zařízena nejen stylově, ale především účelně a vkusně. Uvědomte si, že při milování má na vás přímý vliv prostředí, kde se sex odehrává, tedy pokud preferujete například styl středověkých mučíren v cihlových zatuchlých sklepeních, pak je to podnět k lékařskému vyšetření u psychiatra. Mnohem přirozenější jsou pastelové barvy malby, pokojové či kvetoucí rostliny a hlavně světlý nábytek, který energii a světlo odráží, nikoli pohlcuje.

partneři u moře

Sex ráno – víte, že ráno se tvoří v mužském těle nejvíc testosteronu, a večer naopak nejméně?

Přirozené touhy – mnoho mužů i žen potlačuje své přirozené touhy a žije v bludech módních stanovisek jiných lidí. Převezmou do svého života spoustu nesmyslů a vydávají je pak za své. Uvědomte si, že ke svému životu nepotřebujete ani kouřit, ani pít alkohol, ani být tetovaní, ani se zohyzdit piercingem, a dokonce nepotřebujete ani syntetický parfém, z nichž většina působí spíše asexuálně. Zvláště muži citlivě reagují na parfémy, protože milují přirozenou vůni ženského těla, i když je mírně zpocené.