Nebankovní americká hypotéka je výhodný finanční produkt, který vám zajistí finance až do výše 70% nemovitosti. Splácet můžete až po dobu 30 let. Nízkou splátku zaručujeme. Každým případem se zabýváme individuálně, a proto vám dokážeme vhodně nastavit výši splátek.
Dokonce v případě poskytování úvěru se neptáme, na co klient peníze potřebuje. Zkrátka mu je vyplatíme a je to! Můžete je použít jakýmkoliv způsobem.
potřesení rukou podnikatelů.jpg
Financujeme všechny nemovitosti. Může jít o klasický dům, ale také o malou chatu či chalupu někde na zahradě, samozřejmě také o pozemek, nebo byt. Dokonce to může být i družstevní byt, na všechny tyto a mnohé další nemovitosti se vztahují úvěry. Ručit můžete také komerční budovou, firemním objektem, garáží, halou či dalšími nemovitostmi.
Snadné a jednoduché vyřízení je základem úspěchu. Klíčem k úspěchu je vždy jednoduchost a krátké vyřizování. Nikdo v dnešní době nechce chodit na milion schůzek a nechce zbytečně trávit čas vyřizováním a papírováním kvůli úvěru. V dnešní době chtějí lidé vše snadno a dostupně, toho jsme si vědomi a právě to vám poskytneme.
Provedeme odhad i do 24 hodin. Odhad neplatíte. Stačí vyplnit žádost a okamžitě se vašim případem budeme zabývat. Provedeme předběžné posouzení a zjistíme i měsíční splátku. To je ovšem pouze návrh. Smlouvou se zabýváme podrobněji, tu vám necháme nějakou dobu k dispozici, abyste si ji mohli prostudovat, než ji podepíšete.
papír v deskách.jpg

Na všechno máte čas, nechte si to projít hlavou

Naše společnost je solidní firma, která se lidem snaží pomoci. Tolerujeme záznamy v registrech dlužníků a to jak v bankovních tak i nebankovních registrech. Snažíme se plně přizpůsobit vašim potřebám. Nastavujeme nízké úrokové sazby, ty se pohybují od 4% p.a. pro klienty bez záznamu nebo s drobným záznamem a pro klienty s velkými záznamy od 7% p.a. Vše se dá ještě vyřešit spolužadatelem. Rádi vám to vysvětlíme.