Rozhodli jste se postavit si dům, do toho se vám narodilo dítě a váš rozpočet je k prasknutí. Ani už nevíte, kdy naposledy jste byli někde na dovolené, dopřáli si dobrou večeři nebo si jen prostě vyšli posedět s kamarády.
poházené dolary.jpg
Je to smutný pohled, kdysi jste si užívali života a teď s těží vycházíte s financemi. Přesně takhle vypadá klasický profil mladého člověka v produktivním věku. Přitom daná osoba neudělala nic špatného. Pravidelně si spořila na stavební spoření, ukládala peníze na spořícím účtu nebo dokonce investovala do podílových listů.
Bohužel i přes to všechno je to v dnešní době málo. Pokud se rozhodneme bydlet naše vlastní finance prostě nestačí. Často si tak musíme zažádat o půjčku jejíž podmínky nám dávají pořádně zabrat.
Splátky bývají nastaveny nesmyslně vysoko, i když nám bankovní poradce říká, že se nám snaží vyjít vstříc. Společnosti tak postupně ukrajují naše poctivě vydělané peníze. Do toho stavba, která nás jak fyzicky, tak i finančně nešetří. K tomu přidáme dítě a jsme rádi, když ve zdraví a finanční pohodě přežijeme měsíc.
Jedna úleva by tady byla zajistila by nám oddech od finančních problémů, bezesným nocím kvůli penězům a podobně.
Jde o americkou hypotéku . Pomůže vám refinancovat všechny půjčky najednou.
Opět vám pomůže dopřát si věci, které se kdysi zdály všední, ale nyní jsou vám vzdálené.
finanční úplatek.jpg
O splácení půjčky nemusíte mít strach. To lze pojmout buď pevnou sazbou nebo odloženými splátkami. Prostě až se trošku zlepší vaše finanční situace jednoduše půjčku zaplatíte. To zní přeci krásně. Ovšem vše není tako růžové, jak se zdá. Všechno něco stojí a u půjček tomu není jinak.
Americkou hypotéku samozřejmě lze využít na cokoliv dokonce ji lze splácet až 30 let. To je však vykoupeno vyšší úrokovou sazbou. Tím se společnost kryje vůči případným neplatičům.