Přemýšlíte co darovat svým milovaným a nevíte si rady. Není to tak těžké. Stačí jen trochu zapřemýšlet. Na výběr je mnoho a mnoho věcí, ale nic se nevyrovná tomu, když svým nejbližším věnujete zážitkové dárky. Něčemu novému se přiučí a budou mít to nejhezčí, co mohou dostat a to zážitek na celý život. Pár takových zážitků Vám přiblížíme.

divadelní hra

·         Taneční pro dospělé. Pro lidi co baví tanec a rádi se něco přiučí je právě toto skvělá varianta dárku. Mladý, ale starší pár stráví společný čas, kdy si užijí skvělé chvíle spolu. Blíže se poznají a užijí si mnoho zábavy. V tanečních kurzech se naučí společenské tance, jako jsou waltz, valčík, tango, polka, cha-cha, jive, salsa, country, rock & roll, mazurku, rumba, quickstep, swing a další. Takové taneční mají různě dlouhé kurzy od pěti do patnácti lekcí. Mohou být pro začátečníky i pro pokročilé.

·         Lístky do divadla. Není nad to, když se člověk může krásně obléknout, hodit se do gala a užije si krásné představení. Jsou různé představení jako činoherní scéna nebo muzikály. V činohře se uplatňuje hlavně mluvené slovo zatím co hudební scéna je obohacena zpěvem. Mezi nejznámější hry patří Drákula, Děti ráje, Čarodějky z Eastwiku a mnoho dalších. Taková představení jsou plná úžasných scén.
saunový odpočinek

·         Wellness víkendy. Pro relax a odpočinek je dobrá volba víkend mimo domov. Pokaždé prospěje, když vypadneme z každodenního stereotypu. Užít si bazénu, vířivky, masáží, saunového světa, ale i společných chvil s osobou, kterou máte rádi a nemáte na sebe tolik času. Výborného jídla v místní restauraci a krásné prostředí hotelu i okolí.

Určitě tyto dárky potěší v každé situaci, ať už se jedná o narozeniny, výročí či Vánoce. Každá příležitost, kdy můžete být se svými blízkými a zažit něco krásného je k nezaplacení. Proto neváhejte a vyberte z mnoha zážitkových dárků.