Hračky jsou tu už od nepaměti a plní důležitou funkci při vyrůstání dítěte. Nejen, že rozvijí jeho motoriku, ale také se naučí poznávat, jak dané věci fungují. V našem dětství byly hračky spíše jednoduché a nebylo jich moc. Většinou se jednalo o zahradní tatru, nebo hadrovou panenku, kterou nás spíchla babička. V dnešní době je hraček miliony a nikdy v životě je nikdo nemůže spočítat a to proto, že vznikají další a další. Pokud má Vaše dítě v oblibě vláčky, tak určitě proto, že zná mašinku Tomáše.

Mašinka (2)

Jestliže nevíte, co je mašinka Tomáš, tak jste nejspíš nikdy nekoukali na kreslené seriály s dětmi. Mašinka Tomáš totiž prorazila díky právě kreslenému seriálu, který je známí jak u nás, tak v zahraničí. Díky tomuto pořadu se nemohou děti po celém Světě dočkat, až mašinka opět vyjede z depa a zažije nový příběh. Mašinka Tomáš však není obyčejná mašinka, ale je to mašinka s obličejem, která umí mluvit. Ve svým příbězích zažívá spoustu zábavných příhod, ale také problémy, které musí na trati řešit. V jejich problémech mu však pomáhají kamarádi, kteří přidávají ruku k dílu. Vždy příběh dobře dopadne a mašinka se vrací zpátky do svého depa.

Mašinka (2)

Na webových stránkách mašinky Tomáše, se můžete podívat na spoustu hraček, které se s jeho logem prodávají. Můžete si zde zakoupit hračku mašinka Tomáš truckmaster, puzzle, stavebnice, výbavu do školy, pyžama, peněženky, samolepky, ale i nábytek a další věci. Zkrátka pokud je Vaše dítě fanda mašinky Tomáše, tak si na tomto webu zaručeně vybere. Ovšem při vybírání buďte obezřetní, abyste pak neměli z jeho pokojíčku hotovou železniční stanici, protože čeho je moc, toho je příliš.

Pokud nevíte, co by rozveselilo Vaše dítě, tak vsaďte na mašinku Tomáše. Zaručeně se dítěti bude líbit a stráví s ní spoustu hodin zábavy. Proto neváhejte a objednejte hračky už nyní.