Moderní život na nás klade značné nároky na trpělivost, spolehlivost, pracovní tempo a řadu povinností v rodině, ve vztazích partnerských i mezi příbuznými a přáteli. To vše vyčerpává naše energetické rezervy a mnohdy způsobuje i blokády, které se projevují stažením, sevřením, úzkostmi, syndromem vyhoření, mnohdy až hlubokými depresemi a někdy dokonce sklony k schizofrenii. Máte-li pocit, že životní tempo je nad vaše síly a vnímáte, že byste s tím měli něco začít dělat, dopřejte si cokoli, co vás uvolní i bez následků a vedlejších účinků.

polonahá dívka

Konečně se uvolníte

Vyhněte se alkoholu, kofeinu, cigaretám a drogám – všechny tyto podpůrné látky vám více seberou, než dodají, je to „něco za něco“ – přetížíte nadledvinky a štítnou žlázu kvůli stresovým hormonům, zatížíte játra a ledviny a budete předčasně stárnout a navíc zjistíte, že jste na těchto látkách závislí a léčba závislosti vás pak vyjde kromě ztráty času na velké peníze.

hezká dívka

Vyzkoušejte raději klasickou masáž, reflexní masáž chodidel, meditace a jógu, plavecký bazén, projížďky na kole v pěkné krajině (např. na Třeboňsku) a kromě toho můžete vyzkoušet erotickou masáž Praha https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz. Kromě rozkoše, pohledu na obnaženou krásku a rozproudění sexuální energie se vám dostane milé pozornosti, uvolnění blokád, můžete se tu zasnít, odhodit nepříjemné myšlenky a starosti a hlavně si vybrat proceduru, která vám sedne. Můžeme doporučit zejména ty techniky, které u vámi zvolené masérky patří k jejím oblíbeným, bude to bavit nejen vás, ale i jí samotnou, a o to více spolu svůj vymezený čas bezezbytku vyplníte.

A z čeho vybírat? Co třeba lap dance – vášnivý a smyslný tanec na klíně, zakončený klasickou masáží penisu a prostaty, kdy se ocitnete v sedmém nebi tak rychle, až budete žasnout. Anebo lávové kameny spojené s celotělovou masáží „body to body“, kdy máte nádhernou dívku s její teplou pokožkou na svém těle přitisknutou jen a jen pro sebe. Zkusit můžete i footjob a požádat masérku, aby vám hebkými chodidly přejížděla po celém těle, tehdy můžete prožít i několik vyvrcholení za sebou.