Oč jde v ketogenní dietě?

Jde o to, že po stanovenou dobu budete přijímat ve své stravě vysoké procento bílkovin, které se postarají o úbytek tukové tkáně. To je zajisté chvályhodné. Jenže co se stane, když se navrátíte ke svému předešlému stravovacímu režimu? Změna jídelníčku bude pro organismus šokující a tím, že ve velké míře naopak proteiny ubudou, opět se zpravidla vrátíte ke své původní váze. A veškerá předešlá snaha byla marná…

keto dieta

Podívejte se na svůj jídelníček novýma očima!

Kdežto, pokud se na svůj problém s nadváhou podíváte rozumně a přestanete držet bezsacharidové diety goodly.cz, které vám nepomáhají, ale zredukujete svůj jídelníček na rozumnou míru, mohou se začít dít neuvěřitelné věci. Je to zcela jednoduché a nebude vás to stát tolik peněz jako dosud. Rozplánujte si jídelníček na více denních a menších porcí. Jezte pravidelně. Nedojídejte se u televize. Zapomeňte na sladké nápoje, alkohol jen v omezené míře, tučné potraviny vyměňte za zdravější. Červené maso nahraďte bílým kuřecím, krůtím, králičím masem. Zařaďte alespoň dva krát týdně ryby, ať jako hlavní chod nebo rybí pomazánku ke svačině. A k tomu přidejte goodly protein na hubnutí! A budete hubnout přirozeně, pozvolna. Prakticky jen upravíte svůj dosavadní jídelníček, nebudete držet žádnou drastickou dietu, a přesto s nutričně vyváženými drinky půjde vaše váha dolů!

Navíc, proteinové nápoje GOODLY, které urychlí úbytek vaší váhy jsou velmi chutné a můžete si vybírat například z čokolády, vanilky nebo lesního ovoce. Stačí obsah sáčku rozmíchat v neperlivé vodě a nutriční drink je připraven!

lesní směs GOODLY

Můžete si ho vzít i na cesty, do zaměstnání, k snídani, ke svačině, jak je libo. Nahradí i jídlo, protože se jedná o nutričně vyváženou stravu. V jedné dávce vaše tělo dostane aminokyseliny, omega 3 mastné kyseliny z lněného oleje, dvacet čtyři důležitých minerálů a vitamínů, bakteriální kultury, trávicí enzymy i vlákninu z čekanky.