Hledáte to správné oblečení pro nejmenší přírůstek do rodiny? Narodilo se Vám miminko nebo se teprve narodí a musíte proto zajistit veškeré potřeby předem? Jakmile očekáváme přírůstek do rodiny, všechno se změní. Samozřejmě, je to krásné období a ještě krásnější bude, až Vám bude v postýlce ležet miminko. Nepopsatelný pocit, když jej vidíte usínat. Když vidíte, jak otevírá ráno krásně vyspinkaná a odpočinutá očka. Každý se něhou jen rozplývá. Jenomže kromě té něhy nás čeká také neustále oblékání a převlékání miminka.

kojenec

Ze špinavého do čistého, z venkovních dupaček do domácích, nebo na noc do overalu. Oblečení tedy hraje hlavní roli v potřebách dítěte a právě kojenecké oblečení, bychom měli správně vybírat podle vysoké kvality, ale často se zaměřujeme při výběru také na cenu. To je samozřejmostí, protože právě věcí na oblečení budeme potřebovat spoustu. U nás najdete vše potřebné pro nejmenší děťátko, ale i pro větší a to za nejlepší ceny.

Ø Kojenecké oblečení má vždy tu nejvyšší kvalitu. Dbá se na hygienické požadavky, musí splňovat dané normy a díky tomu si můžete být jako rodiče jistí, co vlastně kupujete. Najdete zde i originální dupačky, krásné overaly, tepláčky i kombinézy. S originálními motivy a potisky. Vybírat můžete také z různých barevných kombinací. Pořád platí, že pro kluky se více hodí spíše modrá, zatímco holčičkám oblékáme růžovou. Výběr je samozřejmě jen a jen na Vás.

Originální nápisy a motivy

Dbáme na vysokou kvalitu zboží a jakýchkoliv výrobků a proto u nás můžete pořizovat jenom opravdu kvalitní kusy oblečení a to jak pro nejmenší, tak i pro větší děti. Narazíte zde na široký výběr z dupaček pro novorozence, body, košilek, svetříků, mikin, triček, šatiček, sukýnek, bryndáčků, capáčků, kalhot i polo dupaček. Vybírat můžete z více barevných kombinací. Pro holčičky například velice oblíbenou růžovou pro kluky například modrou nebo zelenou. Dupačky často mají různé motivy se zvířátky. Krásné na pohled a příjemné pro Vaše miminko. Materiály jsou z hlediska hygieny nezávadné a díky tomu můžete mít jistotu kvality výrobků.

dítě

Ø Spolehlivě za Vás hlídáme použití materiálů, zdravotní nezávadnost a vybíráme všechny kusy pečlivě, abychom si byli jistí jejich vysokou kvalitou. Klademe velký důraz na hygienické požadavky i na to, aby se děťátko v daném střihu a materiálu cítilo dobře a velice příjemně, jako v peřince.