V naší herně vám nabízíme na výběr ze dvou arén. Všechny arény jsou plně přizpůsobené právě tomuto druhu sportu. Můžete si vybrat typ hry, který by vám mohl z vašeho pohledu vyhovovat. Je to jak pro profesionální hráče, tak i pro amatérské hráče, kteří by to chtěli jenom vyzkoušet. Pokud vás zajímá spíše labyrint, vyberte si arénu, která je situovaná do stylu labyrint. Jestliže spíše byste chtěli zkusit právě runy Aztéků, tak si vyberte tu druhou. Rezervační systém je velice chytrý, a proto je důležité, zarezervovat si tohle všechno v dostatečné míře dopředu.

billboard-right

Můžete se u nás obsloužit i na baru, nabízíme vám všelijaké koktejly, pivo, víno, nealkoholické nápoje a také u naší laser arény najdete i parkoviště zdarma, což je jistě velice příjemné, hlavně pro ty, kteří vědí, jak to v Praze chodí. Vše se nachází přímo v centru krásné a historické Prahy. Udělejte si společně se svojí rodinou, přátelích, kolegy z práce výlet do Prahy a upusťte uzdu své fantazii a vyberte si i takové netradiční zážitky, které vám tohle hlavní město nabízí. Laser game rozhodně za to stojí.

Zážitky
Zážitky vám zůstanou do konce života a nikdo nemá právo vám ji vzít. Měli byste se starat o to, abyste za svůj život toho zažili co nejvíce, aby se nestalo, a že na smrtelné posteli budete vzpomínat na to, že jste si užili a že stejně jsme zkusili. Nikdy nevíte, kdy je váš den právě poslední a proto, byste se měli soustředit na to, abyste si vše náležitě a opravdu se při grácií užili.

billboard-left(1)

Nezapomenutelná akce

Jednoznačně nejlepší a nezapomenutelnou akci pro všechny firmy, jsou společenské události, ve kterých se zapojit co nejvíce lidí a všichni si společně užili zábavu. Pokud třeba vaše práce spočívá v tom, že se celý den zavřený v kanceláři, bylo by dobré, nechat svému tělo trošku prostor a trošku si vybít energii právě třeba v naší aréně. Určitě se na to budete koukat pozitivně a vše dopadne přesně tak, jak mě si představujeme, abyste byli spokojení. Odjedete od nás spokojení a pozitivně naladění.