Pochmurné období zimy pomalu končí a všichni se těšíme na tu veselejší část, jaro je tu! Připravte se na něj dobře po všech stránkách a nic nepodceňte.
Oblečení
Sundejte teplé péřové bundy a čepice a zaměňte svůj šatník na dlouho očekávaný jarní. Každému je jasné, že se jedná o méně teplé oblečení, není to však zdaleka vše. Osvěžte své oblečení pastelovými jarními barvami a budete obdivováni okolím, je jaro to se musí oslavit!barevné květy
Místo černého kabátu zkuste třeba zelený balóňák, ve kterém budete prostě zářit, vhodně doplňte svůj outfit barevnou kabelkou a skvěle padnoucími balerínami, které se dají sehnat opět v mnoha barvách a nejen klasické černé, bílé nebo hnědé.
Dekorace
Vyzdobte svou zahradu i byt co nejveseleji to jde. Někdo dá přednost kupovaným dekoracím, které seženeme v každém květinářství, ale i jiných obchodech. Existuje tolik originálních věcí, které zkrášlí i váš domov. Kromě závěsných dekorací, můžete využít i ty, které se položí na stůl nebo jarní věnce na dveře vyrobené prvotně z přírodnin. Inspirací vám mohou být dekorace na skvělém domově skvelydomov.cz, kde naleznete spoustu zajímavých, a hlavně inspirativních článků, které vám pomohou se zvelebením vašeho domu či bytu.tác s velikonočními vajíčky
Květiny
Neodmyslitelně k jaru patří květiny a to pořádně barevné. Od prvních bílých sněženek se přesuneme k velmi oblíbeným tulipánům, které hrají všemi barvami. Můžou nám kvést na zahradě nebo ozdobí náš jídelní stůl v krásné vázičce. Dalšími velmi oblíbenými prvními květinami jsou narcisy a prvosenky. Pestrobarevnost hraje zde zásadní roli, nebojte se jí!
Velikonoce
K jaru neodmyslitelně patří největší křesťanský svátek a tím jsou Velikonoce. K nim vzniklo spoustu tradic, které nemají tolik s křesťanstvím společného, spíše se jedná opravdu o oslavy jara. Malované kraslice a roztomilá kuřátka nemohou chybět. Jako dekorace poslouží i vonící mazanec na vašem stole nebo třeba beránek s čokoládovou polevou.