Máte rádi dokonalost?
Máte rádi pestrost?
Chcete vaše interiéry vyladit do posledního detailu?
V tom případě vám doma rozhodně nesmějí chybět zásuvky a vypínače unica od výrobce Schneider electric. Konečně si můžete za příjemnou cenu dopřát praktické elektro pomocníky do vaší domácnosti v takových barvách, jaké k vám do bytu dokonale zapadnou!parta řemeslníků
A to rozhodně není nic obvyklého, ba naopak. U jiných výrobců nic takového nenajdete. Přitom je to zvláštní, protože žijeme v době, která je typická nadbytkem a širokým výběrem, ať už jde o cokoli. Nikdo proto nedokáže pochopit, jak je to možné, že se desítky let na trhu vyskytují pouze zásuvky v bílých barvách. Přitom lidé už dávno fandí moderním barevným výmalbám bytů.
To, že nejsou běžné zásuvky barevné, se dá celkem snadno pochopit – lidé o ně nemají až tak velký zájem, protože by jim zůstaly ve stejné barvě na zdi už navždy. A to může být problém ve chvíli, kdy se rozhodnete pro zcela novou výmalbu, která bude odlišná od té původní.
Na druhou stranu, i takový problém má řešení – a právě to dokazuje chytře vymyšlená, a především modulární řada výrobků unica, ve které naleznete zásuvky a vypínače v přesně takových barvách, o jaké máte zájem.malířský váleček, štětka, renovace
V tomto případě vás totiž nic nebude omezovat, abyste je v případě potřeby převlékli do nového kabátu. Tyto produkty sestávají z univerzálních strojků, které na vaší zdi zůstanou už navěky a budou vám vždy spolehlivě sloužit. Ovšem na svrchní část strojku můžete jednoduše připojit krycí rámeček – a právě on je tím jedinečným, barevným a vůbec designově zdařilým prvkem. A zatímco strojky zůstávají po osazení elektrikářem jednou pro vždy na místě, svrchní krycí rámečky můžete snadno a rychle měnit svépomocí. Tímto jednoduchým trikem proměníte své zásuvky a vypínače vždy do takové podoby, o jakou máte aktuálně zájem.
A to je prosto revoluční řešení, které se hodí do každé domácnosti!